درباره ردوکس

بهار سال 1397 سر آغاز شروع فعالیت رسمی شرکت رضا دارو پس از 10 سال تحقیقات و پژوهش های مختلف می باشد که با مشارکت اساتید و پزشکان حوزه علمی و پژوهشی در زمینه فرآوری و تولید داروهای گیاهی و گیاهان دارویی در کنار تجربه داران و متخصصان عرصه بازاریابی شروع گردید شرکت رضا دارو پس از سال ها تحقیق در زمینه گیاهان دارویی و انتشار 150 مقاله علمی و 40 ثبت اختراع در زمینه داروهای گیاهی وگیاهان دارویی و مشاوره های چند ساله درسطوح علمی و فرمولاسیون وهمچنین بازاریابی پس ازدریافت پروانه دانش بنیان وتقدیر نامه های مختلف ازموسسات علمی تراز اول بین المللی بستر مجموعه خودرا برای برنامه های بلندمدت با سه سرفصل :
1- فرآوری و تولید گیاهان دارویی و داروهای گیاهی
2_ انجام مشاوره های علمی و بازاریابی در حوزه داروهای گیاهی
3_ انجام خدمات آزمایشگاهی و بالینی
هموار نموده است. نتیجه این برنامه ریزی و هدف گذاری بلند مدت، آغاز فعالیت برند ردوکس جهت تولید داروهای گیاهی با فرمولاسیون نوین داروسازی  به همراه تست بالینی و مزیت های رقابتی برای هر فراورده بوده است. علت انتخاب نام ردوکس برای برند داروهای گیاهی معنای لغوی این برند می باشد که با برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت این شرکت مطابقت دارد.
ردوکس در علم شیمی به یک واکنش احیا کننده گفته می شود. این شرکت با انجام تحقیقات و پژوهش های مختلف در زمینه مواد اولیه، فرمولاسیون و آنالیزهای دقیق قصد دارد صنعت گیاهان دارویی را احیاء نماید.